Witamy, Gościu Serdeczny
ProszÄ™ zaloguj siÄ™ albo zarejestruj.    Nie pamiÄ™tasz hasÅ‚a?

Moja najlepsza muzyka - radix kompozytora
(1 wejść) (1) Gość
W dółStrona: 12
TEMAT: Moja najlepsza muzyka - radix kompozytora
#12702
Re: Moja najlepsza muzyka - radix kompozytora 12 lat(a), 10 mies. temu  
<
stargazer
Admin
Posty: 728
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Kobieta Urodziny: 07/03
Ostatnio zmieniany: 2011/06/06 01:01 Przez stargazer.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#12703
Re: Moja najlepsza muzyka - radix kompozytora 12 lat(a), 10 mies. temu  
lula322
:)
Posty: 1043
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Ostatnio zmieniany: 2011/06/06 01:08 Przez lula322.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#12705
Re: Moja najlepsza muzyka - radix kompozytora 12 lat(a), 10 mies. temu  
Dzien dobry wszystkim.
Jest duzo roznej muzyki , ktora mozna znalezdz w internecie , i ma sie ogromna przyjemnosc w jej sluchaniu.
Ja slucham najchetniej chillout muzyki , bo znajdzie sie tam naprawde bardzo ladne utwory. Bardzo mi sie podoba " Idyllic Life" nad ktora to muzyka pracowalo 2 lata dwoch braci, wydali tez CD. Sa to dwaj mlodzi holendzy pod nazwiskiem Easily Embarrassed.
Ale sa tam artysci z calej europy tez polacy. To co pisze Michael, ta muzyka jest naprawde cudowna i bezczasowa, i bez wieku , mysle ze podoba sie prawie kazdemu.Mam jeszcze te wszystkie stare CD, ale teraz mamy wszystko w internecie.
Mozemy do siebie pisac i sluchac fajnej muzyki.
Kiedys listy wozil goniec koniem , a muzyka byla tylko dla bogatych na ich koncertach.
Nie jest wcale taki zly ten nasz dzisiejszy swiat.
Pozdrawiam Marianna
Antares
Nie mam butow, pani nie kupila, mowi ze kryzys
Posty: 345
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Kobieta
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#12706
Re: Moja najlepsza muzyka - radix kompozytora 12 lat(a), 10 mies. temu  
Drogi Mischa , myslalam ,ze nikt juz nie wie nic o tej wspanialej muzyce , ale to nie tak.
Ta muzyka zyje dalej , trzeba troche poromawiac z naszymi " Zoltodziobami", sa inteligentni , znaja mase rzeczy.I wiedza tez o Klaus Schulze , i wiedza tez o innych.Wlasnie przed chwija sasiadki wnuczka 18 lat uswadamiala mnie ze medytacje sa potrzebne do oczyszczania muzgu i lepszej pamieci do nauki.A starzy ciagle zle mowia o mlodziezy ." Dziwny jest ten swiat , ale tez zachwycajacy.( tak sobie mysle) Marianna
Antares
Nie mam butow, pani nie kupila, mowi ze kryzys
Posty: 345
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Kobieta
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#12707
Re: Moja najlepsza muzyka - radix kompozytora 12 lat(a), 10 mies. temu  
...Masz racje , ale schulze ma radix na wystawe. Krolewski lew , pracowity AC, muzykalny ksiezyc.Dobrze ze sa tacy ludzie i my mamy ich piekna muzyke. Pozdrawiam i zycze ci pieknego dnia. Marianna
Antares
Nie mam butow, pani nie kupila, mowi ze kryzys
Posty: 345
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Kobieta
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góryStrona: 12