Witamy, Gościu Serdeczny
ProszÄ™ zaloguj siÄ™ albo zarejestruj.    Nie pamiÄ™tasz hasÅ‚a?

biznes
(1 wejść) (1) Gość
W dółStrona: 123
TEMAT: biznes
#12262
Re: biznes 12 lat(a), 11 mies. temu  
Magnolia , z mojego doswiadczenie Ryba , lub mocna ryba w horoskopie ma zawsze jakies szczescie.Ryby sie tak bardzo nie wysilaja , a jednak czesto lubia sie polozyc na obcych plecach.I wydaje mi sie ze tam gdzie w horoskopie jest ryba , w jakim domu , tam nie ma tyle trudnosci jak w innych znakach. Zobacz prosze gdzie ty masz ryby i zastanow sie czy byc moze nie mam racji.Napisz prosze jak to widzisz. Oczywiscie serdeczne pozdrowionka.
Marianna
Antares
Nie mam butow, pani nie kupila, mowi ze kryzys
Posty: 345
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Kobieta
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#12263
Re: biznes 12 lat(a), 11 mies. temu  
Jeszcze mi sie cos przypomnialo. Ryby , to neptun , a jak sie neptun dobrze ustawi z jowiszem to mozemy cos wygrac w lotto.
Rybki to tez uzywki i alkohol.
Jeden podchmielony pan powiedzial do mnie, ze nad pijanym Pan Bog zawsze czuwa.
Bo pijak zawsze razem z Panem Bogiem , bo jak pije to mowi...
" Daj Panie Boze zdrowie "
Cos jest szczegolnego z rybami. W nastepnym zyciu bede ryba, slonce ksiezyc i AC , wszystko w rybach.
Pozdrawiam ( do licha jestem pechowym koziorozcem ) Marianna
Antares
Nie mam butow, pani nie kupila, mowi ze kryzys
Posty: 345
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Kobieta
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#12264
Re: biznes 12 lat(a), 11 mies. temu  
Nie jestem pewna czy to szczescie i holowanie czy moze fakt ze nam Rybom az tak bardzo nie zalezy-no przynajmniej ja tak mam-ale fakt ze wszystko jakos tak samo przychodzi-zreszta uwazam ze walka jest obca rybiej naturze i sama choc mam Marsa w Baranie z wiekiem dochodze do wniosku ze im bardziej czegos chce i im bardziej o to walcze tym ciezej mi sukces przychodzi-rybia natura jest plyniecie przez zycie i to tak, aby tracic jak najmniej energii-zazwyczaj plyniemy z pradem, ewentualnie jakos boczkiem nie wychylajac sie za bardzo-a jesli juz pod prad to z determinacja lososia, ktory doskonale wie co go czeka i mimo to nie rezygnuje.W moim radixie w zaleznosci od systemu domu Ryby sa albo zamkniete w 3 domu(Koch) albo na wierzcholku tegoz 3 domu(Placidus)-Neptun w domu dwunastym lub na jego szczycie-moja Rybia natura jest gleboko ukrytym i chronionym przeze mnie zyciem wewnetrznym :))
Rowniez cieplutko pozdrawiam :) Kasia
Magnolia
Posty: 76
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Urodziny: 03/01
Ostatnio zmieniany: 2011/05/15 22:02 Przez Magnolia.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#16422
Re: biznes 8 lat(a), 11 mies. temu  
ibiscuss10
Posty: 12
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Kobieta ibiscuss10 Miejsce: koszalin Urodziny: 10/10
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
Ania:)
 
Do góryStrona: 123