Witamy, Gościu Serdeczny
Proszę zaloguj się albo zarejestruj.    Nie pamiętasz hasła?

Bardzo proszę o pomoc
(1 wejść) (1) Gość
Tutaj możesz podać swoje dane z nadzieją, że ktoś z czytających pomoże Ci zinterpretować Twój horoskop. Prosząc o pomoc w interpretowaniu horoskopu najlepiej będzie jeżeli podacie dokładne dane urodzeniowe: data, godzina i miejsce narodzin.
W dółStrona: 12345678
TEMAT: Bardzo proszę o pomoc
#11041
Re: Bardzo proszę o pomoc 12 lat(a), 11 mies. temu  
no ponoc tak jest że horoskop horoskopem a przyszłość sami układamy ... horoskop pokazuje ścieżki które chętniej będziemy wybierać ... do których mamy naturalna tendencję ... pokazuje co robimy automatycznie ... i w sumie z czym będziemy zmagać się całe życie ... ale to od nas zależy co z tym zrobimy ...


u Ciebie w horoskopie jest silna Panna ... www.astrolabium.pl/horoskop/slonce-znaki/35-panna ... czyli w wielkim skrócie ... jak przeczytasz ten opis to pomnóż razy 4 ... plus do tego Księżyc w Wodniku, który nie znosi żeby ktoś mu mówił co masz zrobić ... tu bym widziała Twoją niezalezność (wyjść za mąż- nie wyjść)... www.astrolabium.pl/horoskop/ksiezyc-znaki/28-wodnik
lucy
Posty: 1178
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#11047
Re: Bardzo proszę o pomoc 12 lat(a), 11 mies. temu  
Lucy dosłownie w naszych rękach jest nasza przyszłość sami podejmujemy decyzje i żaden nawet najlepszy horoskop nam nie pomoże to tak jak z miłości sami sobie wybieramy osoby z którymi chcemy być a nie horoskop.

Też zauważyłam, że u mnie w horoskopie jest silna panna ale i żywioł ziemi:) W tym opisie pasują do mnie wszystkie wady... zalety poddałabym w dyskusję...

Zaś co się tyczy mojego księżyca w wodniku to rzeczywiście zawsze lubiłam podkreślać swoją niezależność nie lubiłam i nadal nie lubię słuchać innych ludzi zawsze miałam własne zdanie na każdy temat i tak jest do tej pory.

Myślę, że bardziej mój charakter odzwierciedla księżyc niż słońce i ascendent:)
Tiffany24
Posty: 100
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#11048
Re: Bardzo proszę o pomoc 12 lat(a), 11 mies. temu  
Tiffany24 napisał:
Lucy dosłownie w naszych rękach jest nasza przyszłość sami podejmujemy decyzje i żaden nawet najlepszy horoskop nam nie pomoże to tak jak z miłości sami sobie wybieramy osoby z którymi chcemy być a nie horoskop.

no to właśnie jest temat dyskusyjny ... jak świat długi i szeroki ludzie zastanawiają się na ile horoskop (o ile działa) determinuje nasze działania ...

życzę powodzenia

Lucyna
lucy
Posty: 1178
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#11049
Re: Bardzo proszę o pomoc 12 lat(a), 11 mies. temu  
Może działa może nie ja tego nie wiem choć te dwie kwadratury to jakby się zgadzały ciągłe kompleksy poczucie niższej wartości no i problemy z mężczyznami:) Na pewno troche działa ale nie zawsze...

A z tym małżeństwem to u mnie jest tak jak z tym księżycem w wodniku chcę ale się boję kandydatów pewnie nie brakuje ale nikt nie jest w stanie zapewnić mi bezpieczeństwa niestety:( poza tym pojawiają się kompleksy bo większość koleżanek i psiapsiółek znalazły już swoich menów a ja nadal nic i czuję się gorsza no i moi rodzice naciskają i wypominają mój wiek co też dodatkowo dołuje:( No nic może i dla mnie zaświeci słoneczko:)
Tiffany24
Posty: 100
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góryStrona: 12345678