Witamy, Gościu Serdeczny
Proszę zaloguj się albo zarejestruj.    Nie pamiętasz hasła?

Dzieci w horoskopie urodzeniowym
(1 wejść) (1) Gość
Tutaj możesz podać swoje dane z nadzieją, że ktoś z czytających pomoże Ci zinterpretować Twój horoskop. Prosząc o pomoc w interpretowaniu horoskopu najlepiej będzie jeżeli podacie dokładne dane urodzeniowe: data, godzina i miejsce narodzin.
W dółStrona: 1234
TEMAT: Dzieci w horoskopie urodzeniowym
#12061
Re: Dzieci w horoskopie urodzeniowym 12 lat(a), 10 mies. temu  
Witam , Troche popatrzalam twoje solarne horoskopy i wydaje mi sie ze chyba musisz jeszcze troszke poczekac. Masz w twoim solarnym na rok 2014 , pn wezel w piatce , i to wskazuje na to ze byc moze zostaniesz mamusia ladnego chlopczyka.
Badz cierpliwa , na wszystko przyjdzie czas , tak mamy to wszyscy.
Pozdrowionka niecierpliwa mamusiu. Marianna
Antares
Nie mam butow, pani nie kupila, mowi ze kryzys
Posty: 345
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Kobieta
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#12068
Re: Dzieci w horoskopie urodzeniowym 12 lat(a), 10 mies. temu  
chmielu napisał:
Rushman pisze, ze ilość dzieci określa liczba aplikujących aspektów do władcy V d.
Dom XI określa relację z pierwszym dzieckiem adoptowanym lub pasierbem.


tak zgodze sie z tym, czytalam ksiazke Rushaman, ale nalezy tez pamietac, ze nie do konca jest prawda ze liczba aplikujacych aspektow do wladcy V domu oznacza liczbe dzieci - Rushman pisala ta ksiazke lata temu i ona sama nie zabezpieczala sie przed "niechciana" ciaza, dlatego w jej przypadku obietnica natalna sie spelnila. Dziisiejsze kobiety troche inaczej patrza na sprawy macierzynstwa a fakt jest taki, ze V dom jest spolaryzowany z domem XI i wg mnie ma on spore powiazanie jesli chodzi o posiadanie dzieci bo np, pomimo tego ze Vdom wypadnie w znaku plodnym a w XI domu bedzie Saturn(opzonienia) juz mamy gotowy scenariusz opoznionego macierzynstwa, jak Saturn bedzie w koniunkcji z Lilith (w mitologii dusila niemowleta - smierc łożeczkowa noworodkow)mozna sie spodziewac pewnie jakis malo przyjemnych rozwiazan. Cos co mi sie jeszcze rzucilo w oczy w kilkunastu horoskopach u kobiet, ktore po prostu nie potrafily podjac decyzji o tym czy chca byc matkami, to Ksiezyc slabo posadowiony i majacy malo aspektow, lub negatywne aspekty. Trzeba pamietac , ze tak jak Ksiezyc wzmacnia plodność, Lilith ja oslabia. Z tego co wiem, w astrologii Lilith symobolizuje bezplodnosc.
Mars jest planeta "zapladniajaca" wiec korzystne aspekty pwooduja ze kobiety szybko zachodza w ciaze i donasza ja bez problemow. Wg mnie jeszcze Ceres odgrywa kluczowa role podczas ciazy, porodu, wychowania dzieci. W moim natawiku Ceres zawsze jak rodzilam byla w V domu:)
nowa77
Posty: 65
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Kobieta Miejsce: Lublin
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
Happiness is the by-product of an effort to make someone else happy
 
#12073
Re: Dzieci w horoskopie urodzeniowym 12 lat(a), 10 mies. temu  
Tiffany24 napisał:
Zastanawia mnie czy można w horoskopie urodzinowym czy ktoś będzie miał dzieci i kiedy to nastąpi? A jeśli tak to jakie układy o tym świadczą? Np u mnie urodzona 06.09.1987 godz 10.30 Ostrołęka. Dziękuję za odp:)

Tiffany ... Entia non sunt multiplicanda praeter necessitatem ... mnożysz niepotrzebnie byty ...

www.astrolabium.pl/forum/14-proba-o-inte...bardzo-prosz-o-pomoc
lucy
Posty: 1178
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Ostatnio zmieniany: 2011/05/08 11:09 Przez lucy.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#12074
Re: Dzieci w horoskopie urodzeniowym 12 lat(a), 10 mies. temu  
Lucy ja wiem że te pytanie zadałam na innym poście ale ten wątek był poruszany wcześniej tylko nikt nie odpowiedział na niego dopiero teraz:)

Pozdrawiam Cię bardzo serdecznie i dziękuję za Twoją pomoc doceniam to mimo że nie potrafię tego okazać
Tiffany24
Posty: 100
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#12078
Re: Dzieci w horoskopie urodzeniowym 12 lat(a), 10 mies. temu  
nowa77 napisał:
(...) ale nalezy tez pamietac, ze nie do konca jest prawda ze liczba aplikujacych aspektow do wladcy V domu oznacza liczbe dzieci - Rushman pisala ta ksiazke lata temu i ona sama nie zabezpieczala sie przed "niechciana" ciaza, dlatego w jej przypadku obietnica natalna sie spelnila. Dziisiejsze kobiety troche inaczej patrza na sprawy macierzynstwa (...)
tak, chodziło o potencjalną ilość
chmielu
Posty: 12
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#12117
Re: Dzieci w horoskopie urodzeniowym 12 lat(a), 10 mies. temu  
No nie wiem ja bym dyskutowala z tym twierdzeniem "potencjalna ilosc" bo w takim ukladzie przy zalozeniu ze kobieta jest dosc plodna to kazda owulacja powinna byc w radixie uwzgledniona i np.pierworodne dziecko takiej plodnej kobiety, ktora decyduje sie na maciezynstwo gdzies dopiero okolo 30-ki powinno "wyladowac"... no wlasnie, w ktorym domu? Wydaje mi sie ze tutaj chodzi o fakt bycia w ciazy a nie potencjal.W moim radixie tak to wyglada wlasnie-5 dom mam w Byku-pierwsze dziecko Byk(asc Byk), drugie dziecko Koziorozec(asc Koziorozec)-7 dom w Bliznietach ale moj Merkury w Wodniku(stary wladca Saturn)w luznej koniunkcji z Saturnem mojego syna, 9 dom mam w Lwie(ciaza utracona),11 dom w Skorpionie-trzecie dziecko Skorpion.No nie wiem czy dobrze kombinuje?
Magnolia
Posty: 76
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Urodziny: 03/01
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#12118
Re: Dzieci w horoskopie urodzeniowym 12 lat(a), 10 mies. temu  
Magnolia dobrze kombinujesz, u mnie ni w zab sie to nie pokrywa :D
Rushman tak wykombinowala

jesli chodzi o potencjalna ilosc dzieci - to wydaje mi sie ze tylko tych wydanych na swiat
ciaz usunietych lub poronien nie umialabym wkomponowac w horoskop
poza tym pierwsze dziecko V dom, drugie VII, a trzecie IX??
nowa77
Posty: 65
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Kobieta Miejsce: Lublin
Ostatnio zmieniany: 2011/05/09 19:29 Przez nowa77.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
Happiness is the by-product of an effort to make someone else happy
 
Do góryStrona: 1234