Witamy, Gościu Serdeczny
Proszę zaloguj się albo zarejestruj.    Nie pamiętasz hasła?

Dzieci w horoskopie urodzeniowym
(1 wejść) (1) Gość
Tutaj możesz podać swoje dane z nadzieją, że ktoś z czytających pomoże Ci zinterpretować Twój horoskop. Prosząc o pomoc w interpretowaniu horoskopu najlepiej będzie jeżeli podacie dokładne dane urodzeniowe: data, godzina i miejsce narodzin.
W dółStrona: 1234
TEMAT: Dzieci w horoskopie urodzeniowym
#12156
Re: Dzieci w horoskopie urodzeniowym 12 lat(a), 10 mies. temu  
Z tego co piszesz Nowa o tej polaryzacji ja w natalnym mam V dom w rybach a jest to znak żeński więc coś mi tu nie pasuje, ale może się mylę:)[/quote]

ale to nie o to chodzi - konkretnie miesiac zaplodnienia sie liczy a konkretniej znak zodiaku w ktorym nastapilo zaplodnienie, np zajdziesz w ciaze w marcu (baran meski) i urodzisz syna, (to tylko moje teorie potwierdzone faktem z mojego zycia) V dom w Rybach u Ciebie juz sugeruje gromadke, bo Ryby naleza do plodnych znakow:)o ile nie ma ograniczen w domu XI np saturna, czasem znak bezplodny w Vdomu ogranicza ilosc dzieci
nowa77
Posty: 65
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Kobieta Miejsce: Lublin
Ostatnio zmieniany: 2011/05/11 08:13 Przez nowa77.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
Happiness is the by-product of an effort to make someone else happy
 
#12164
Re: Dzieci w horoskopie urodzeniowym 12 lat(a), 10 mies. temu  
A to teraz już rozumiem:) Dziękuję jednak warto zapytać gdy się czegoś nie jest pewnym;)
W domu XI mam merkurego i wenus więc chyba ograniczeń nie mam w znaku panny:)
Tiffany24
Posty: 100
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góryStrona: 1234