Witamy, Gościu Serdeczny
ProszÄ™ zaloguj siÄ™ albo zarejestruj.    Nie pamiÄ™tasz hasÅ‚a?

czy mój horoskop dyskryminuje mnie jako klienta astrologa?
(1 wejść) (1) Gość
W dółStrona: 1234
TEMAT: czy mój horoskop dyskryminuje mnie jako klienta astrologa?
#10710
13 lat(a) temu  
Twoje podroze raczej beda bardzo przyjemne i moze sie zdazyc, ze beda urozmaicone milosnymi przygodami ( Venus w 9 domu ). Merkury w 8 domu mowi o twoim charakterze raczej sumtnym, poetyckim , marzycielskim. Moze sie zdarzyc , ze za szybko sie ozenisz , co moze doprowadzic do separacji ( mars 7 dom) ale to malzenstwo moze dac ci dobry start w czyms, pomoz osiagnac dobra pozycje.( slonce w 7 domu)O neptunie, uranie w 6 domu i saturnie w 4 raczej nie chcialabym pisac , bynajmniej nie tutaj na forum . Co do aspektow miedzy planetami to musisz poczekac az ktos inny ci o nich napisze bo ja nie mam o nich wystarczajacej wiedzy a nie ma sensu zebym ci przytaczala interpretacje ze stron internetowych . Sorry , ze tak pisze na raty. Jak klikniesz na twoj kosmogram to automatycznie sie powiekszy , moze juz o tym wiesz, ja na poczatku nie wiedzialam dlatego pisze .
bilancia
Posty: 114
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Kobieta Miejsce: kolo Urodziny: 10/12
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#10711
13 lat(a) temu  
gucio
nihil est?
Posty: 23
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Mężczyzna Miejsce: Szczytno Urodziny: 12/15
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#10715
13 lat(a) temu  
ty juz wszystko wiesz ! nie potrzebujesz astrologa do interpretacji twojego horoskopu ! hahahah . Twojego urana widze w 6 domu a nie w 5. Masz 34 lata to wcale w naszych czasach nie jest pozno na malzenstwo jak na mezczyzne , ale ja mowilam o szybkim ozenku to znaczy o krodkim narzeczenstwie.
bilancia
Posty: 114
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Kobieta Miejsce: kolo Urodziny: 10/12
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#10716
13 lat(a) temu  
gucio
nihil est?
Posty: 23
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Mężczyzna Miejsce: Szczytno Urodziny: 12/15
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#10874
13 lat(a) temu  
gucio
nihil est?
Posty: 23
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Mężczyzna Miejsce: Szczytno Urodziny: 12/15
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góryStrona: 1234