Witamy, Gościu Serdeczny
Proszę zaloguj się albo zarejestruj.    Nie pamiętasz hasła?

czy mógłbym prosić o rade??
(1 wejść) (1) Gość
Tutaj możesz podać swoje dane z nadzieją, że ktoś z czytających pomoże Ci zinterpretować Twój horoskop. Prosząc o pomoc w interpretowaniu horoskopu najlepiej będzie jeżeli podacie dokładne dane urodzeniowe: data, godzina i miejsce narodzin.
W dółStrona: 123456
TEMAT: czy mógłbym prosić o rade??
#10295
Re: czy mógłbym prosić o rade?? 13 lat(a) temu  
Dzien Dobry Krzysiu. Jak patrze na twoj horoskop , to wydaje mi sie ze praca z innymi ludzmi , np. jako terapeuta bardzoby ci odpowiadala. Twoj uranus sprawia ze jestes niespokojny i zamknac sie w jakiejs pracy na wiele godzin , to chyba nic dla ciebie.
Pozatym musisz uwazac na twoje oczy i nie za bardzo ich przemeczac.
Znasz siebie najlepiej , a wiec przemysl swoje decyzje w spokoju.
Mysle ze posiadasz wiele roznych talentow i dasz sobie bardzo dobrze rade.
Glowa do gory , masz jeszcze ciekawe zycie przed soba. Pozdrawiam cie serdecznie. Antares
Antares
Nie mam butow, pani nie kupila, mowi ze kryzys
Posty: 345
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Kobieta
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#10298
Re: czy mógłbym prosić o rade?? 13 lat(a) temu  
Witaj.

Znam siebie. Wiesz wiele talentów jest gorsze niż jeden bo nijak się zdecydować. Dlatego lubie wiele zajęć. Jak mam ich za mało to jest nudno. Wiesz może nie terapeuta ale bardziej doradca. Jedyne co mnie nie nudzi to astrologia bo przy niej moge siedzieć godzinami. No i uwielbiam wysiłek fizyczny. A wzrok całe szczęście mi się poprawia. Już mam tylko mały astygmatyzm na jedno oko.

Pozdrawiam gorąco.
Krzysztof
jelon
Posty: 332
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
jelongdynia
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
Hane personam induisti: agenda est.
 
#14325
Re: czy mógłbym prosić o rade?? 12 lat(a), 4 mies. temu  
Witam.

Moje adhd wymyśliło znów żeby coś porobiło :D Wpadł mi pomysł studiów prawniczych. Myślicie że mi to przejdzie czy iść za pomysłem. Jakby ktoś mógł okiem rzucić to bym był wdzięczny.

Pozdrawiam
Jelonek
jelon
Posty: 332
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
jelongdynia
Ostatnio zmieniany: 2011/11/19 09:02 Przez jelon.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
Hane personam induisti: agenda est.
 
#14326
Re: czy mógłbym prosić o rade?? 12 lat(a), 4 mies. temu  
Ciekawy pomysł ;) w progresjach Merkury w końcówce Strzelca. Cos na zasadzie "ostatni moment" ;)"teraz albo nigdy".
astroportal.pl/forum/viewtopic.php?f=16&t=1337
lucy
Posty: 1178
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Ostatnio zmieniany: 2011/11/19 13:04 Przez lucy.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góryStrona: 123456