Witamy, Gościu Serdeczny
Proszę zaloguj się albo zarejestruj.    Nie pamiętasz hasła?

uran w związkach
(1 wejść) (1) Gość
Tutaj możesz podać swoje dane z nadzieją, że ktoś z czytających pomoże Ci zinterpretować Twój horoskop. Prosząc o pomoc w interpretowaniu horoskopu najlepiej będzie jeżeli podacie dokładne dane urodzeniowe: data, godzina i miejsce narodzin.
W dółStrona: 12345
TEMAT: uran w związkach
#10059
Re: uran w związkach 13 lat(a), 1 Miesiąc temu  
sluchajcie dziewczyny, ja tak jak wczesniej pisalam korzystam z ksiazek p.Konaszewskiej, znalazlam na necie cala astrologie w pigulce czyli 8tomach i zakupialam - myslac ze bedzie fajnie poznac calosc, jestem troche zawiedziona, bo ciagle gdzies draze temat urana... ona konkretnie uwaza ze kwadratura urana do wensu daje nieszczesliwe malzenstwa... uwaza ze aspekt ten powoduje bolesne straty w malzenstwie a seks uwaza za problem zdrowotny (hahaha) nie wiem co o tym myslec, zobaczcie same... zaczelam ten topic a kazda z was mowi tak naprawde co innego :) a na pewno nic co by sie pokrywalo z pania Konaszewska.. czuje sie troche rozczarowana lektura
nowa77
Posty: 65
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Kobieta Miejsce: Lublin
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
Happiness is the by-product of an effort to make someone else happy
 
#10062
Re: uran w związkach 13 lat(a), 1 Miesiąc temu  
Witam Neptis.

'"PS. Nowa czy mogłabyś podać dane urodzenia twoje i twoich dzieci. Wydaje mi się, że obceność Urana u dwójki twoich dzieci ma duże znaczenie. Poza tym ostatnio przeglądam horoskopy matek i ich dzieci i szukam podobieństw."
W związku z tym ,że byłam w tym tygodniu w Archiwum Urzędu Stanu Cywilnego i dotarłam do godz urodzenia mojej i mojego męża mogę podać dane całej mojej rodziny.

Moje- 19-10-1953 godz 9 - Koszalin
mój mąż 16-09-1951 godz 3 - Koszalin
starszy syn 24-03-1987 godz 17;18 Koszalin
młodzszy syn 23-10-1988 godz 22;45 Koszalin

Pozdrowienia
genny19
Posty: 120
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#10063
Re: uran w związkach 13 lat(a), 1 Miesiąc temu  
nowa77 napisał:
sluchajcie dziewczyny, ja tak jak wczesniej pisalam korzystam z ksiazek p.Konaszewskiej, znalazlam na necie cala astrologie w pigulce czyli 8tomach i zakupialam - myslac ze bedzie fajnie poznac calosc, jestem troche zawiedziona, bo ciagle gdzies draze temat urana... ona konkretnie uwaza ze kwadratura urana do wensu daje nieszczesliwe malzenstwa... uwaza ze aspekt ten powoduje bolesne straty w malzenstwie a seks uwaza za problem zdrowotny (hahaha) nie wiem co o tym myslec, zobaczcie same... zaczelam ten topic a kazda z was mowi tak naprawde co innego :) a na pewno nic co by sie pokrywalo z pania Konaszewska.. czuje sie troche rozczarowana lektura

nic straconego :P jeszcze wszystko może się zdarzyć ;)
lucy
Posty: 1178
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#10064
Re: uran w związkach 13 lat(a), 1 Miesiąc temu  
jak sie zdarzy to napewno o tym napisze, poki co - tak jak duzo aspektow sie sprawdza, to sa tez takie ktore do niczego mi nie pasuja:P:P:P
nowa77
Posty: 65
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Kobieta Miejsce: Lublin
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
Happiness is the by-product of an effort to make someone else happy
 
#10065
Re: uran w związkach 13 lat(a), 1 Miesiąc temu  
nowa77 napisał:
jak sie zdarzy to napewno o tym napisze, poki co - tak jak duzo aspektow sie sprawdza, to sa tez takie ktore do niczego mi nie pasuja:P:P:P

polecam ten wątek :P
www.nataszka.astrolabium.pl/forum/6-hyde...skop-qnie-zgadza-siq
lucy
Posty: 1178
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Ostatnio zmieniany: 2011/02/20 20:59 Przez lucy.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#10066
Re: uran w związkach 13 lat(a), 1 Miesiąc temu  
dziękuję za linka - bardzo ciekawy, jak zerkniesz w moj horoskop (chyba tez zaluje ze rzucilam na "tapete" to sama zobaczysz ze mam bardzo wielka wrecz samoświadosc siebie. Nie zgadzaja mi sie konkretnie Wenus w IXdomu - podroze obce kraje - nigdzie sie nie wybieram , nie lubie opuszczac wrecz swojego domu, miasta, estetyka w religii i filozofii - genralnie niewiele mam wspolnego z filozofia, chyba ze taka co sama tworze:) religia... naleze do tych co nie lubia kleru (moze koniunkcja Wensus i Marsa daje taki obraz w IX domu), ja wiem ze moze ja to wszystko upraszaczam, ale jest wiele rzeczy ktore po prostu nie zgadzaja sie ze mna i nie wiem co musialoby sie stac zeby sie zgadzalo. Duuuuzo sie sprawdza, faktycznie nawet te najgorsze z najgorszych opozycje kwadratury urana i merkurego, albo do MC - moj ciety jezyk, moje ekscentryczne zachowania, ale dzieki temu ze opozycje i kwadratury trzeba przerobic musze zaczac nad tym pracowac i nie dam sie...
ps. zaluje tez ze wystawilam kosmogram na widok publiczny, chcialabym zeby przeczytal to admin i jesli mozna to usunal moj post z topiku o prosba o interpretacje
nowa77
Posty: 65
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Kobieta Miejsce: Lublin
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
Happiness is the by-product of an effort to make someone else happy
 
#10070
Re: uran w związkach 13 lat(a), 1 Miesiąc temu  
nowa77 napisał:

ps. zaluje tez ze wystawilam kosmogram na widok publiczny, chcialabym zeby przeczytal to admin i jesli mozna to usunal moj post z topiku o prosba o interpretacje


jeżeli to Twój post to możesz go sama usunąć ... to wielka zaleta tego forum, że ma się stały dostęp do edycji swoich postów
lucy
Posty: 1178
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góryStrona: 12345